Skip to main content

Busca nuestros empleos

Key Account Manager

Adecco logo

Detalles del puesto

location-pin Varsovia, Voivodato de Mazovia, Polonia; Poland
location-tag EEMENA00375
O roli

W The Adecco Group zmieniamy na lepsze życie setek osób każdego dnia. Pomagamy firmom realizować ich strategie, a Kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, której nigdy nie zapomną. Dlatego tak ważne jest dla nas tworzenie jakości i budowanie miejsca, w którym każdy pracownik będzie miał szansę na rozwój i samorealizację!

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i wierzymy, że również Tobie spodoba się praca z nami. Dołącz do nas jako Key Account Manager!

Co będziesz robił

Jako Key Account Manager będziesz odpowiedzialny za:

 • Zwiększanie przychodów ze sprzedaży i spełnianie/przekraczanie kwot sprzedaży dla klientów kluczowych;
 • Nawiązanie długoterminowych relacji biznesowych z istniejącymi klientami oraz identyfikowanie, kwalifikowanie nowych możliwości związanych z pozyskiwaniem nowych klientów;
 • Budowanie silnych kanałów sprzedaży, które będą zapewniać przychody;
 • Zarządzanie i utrzymywanie raportów sprzedażowych i prognoz;
 • Ścisłą współpracę z innymi członkami zespołu sprzedaży i operacyjnego w celu budowania synergii organizacyjnej, w celu sukcesywnego zamknięcia cyklu sprzedażowego i zaoferowania dużego doświadczenia klientom poprzez dostarczanie projektu – na poziomie lokalnym i globalnym;
 • uczestnictwo w międzynarodowych ofertach klienckich oraz dostarczanie (na czas) potrzebnej dokumentacji i informacji, wliczając w to: rozwiązania, wyceny, najlepsze praktyki, lokalnych informacji market inteligence oraz propozycji;
O Tobie

Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Wykształcenia wyższego
 • 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży B2B w organizacji międzynarodowej (sektor HR będzie dodatkowym atutem);
 • Doświadczenia z zarządzaniu klientem (mile widziane doświadczenie w branży Manufacturing)
 • Umiejętności analizy i interpretacji sprawozdań finansowych i operacyjnych.
 • Znajomości MS Office, w tym Excel i PowerPoint;
 • Biegłej znajomości języka angielskiego;
 • Elastyczności w sprawach podróży;
 • Prawa jazdy kategorii B.
 • Strategicznego planowania i rozsądnego opiniowania;
 • Aktywnego wpływania na wyniki finansowe i innowacje;
Dlaczego warto wybrać nas?

To niezwykle ekscytujący moment, aby stać się częścią naszego zespołu. Jesteśmy dumni, że jesteśmy globalnym liderem i dbamy o to, aby zapewnić lepszą przyszłość dla wszystkich.

Osiągamy to, budując naszą strategię Future@Work jako zjednoczony zespół ponad 30 000 współpracowników o wspólnym duchu, pracujący w ponad 60 krajach na całym świecie.

Będziesz mieć możliwość rozwoju na wielu interesujących stanowiskach i ramach wielu ścieżkach kariery naszego szerokiego portfolio globalnych marek. Wspieramy współpracowników, aby pracowali w najbardziej efektywny sposób, dzięki czemu mogą osiągnąć balans między życiem prywatnym, a zawodowym. Dlatego dajemy Ci możliwości i zapewniamy wsparcie, które jest potrzebne do pracy w najbardziej produktywny i satysfakcjonujący sposób.

Stawianie ludzi na pierwszym miejscu, nastawienie na współpracę i dążenie do ciągłego rozwoju – to wartości, które wyróżniają The Adecco Group. Tutaj wszyscy jesteśmy indywidualistami z unikalnym spojrzeniem na świat, w którym żyjemy. To właśnie czyni nas silniejszymi. Niezależnie od tego kim jesteś i jakie masz doświadczenia, u nas zawsze możesz być sobą. Naszym celem wzmacnianie tych cech, które sprawiają, że jesteś sobą. Oferujemy szereg światowej klasy zasobów umożliwiających podnoszenie kwalifikacji i rozwój, zaspokajając Twoją ciekawość, a jednocześnie dzieląc się umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie się rozwijać. Wywieraj wpływ tam, gdzie ma to największe znaczenie.

Podróż, aby wydobyć z Ciebie to, co najlepsze

Wierzymy, że  zrozumienie procesu rekrutacyjnego pomoże Ci dobrze się  przygotować i  zaprezentujesz się w najlepszej formie. Ponieważ jesteśmy  globalną organizacją, składająca się z kilku marek, prowadzącą różnorodne projekty rekrutacyjnego,  nasze procesy rekrutacyjne mogą się różnić.

Na naszej stronie kariera, znajdziesz kilka kluczowych wskazówek, które pomogą Ci przygotować  do udziału w naszym procesie.

Inscribirse

Lo que significa ser parte de the Adecco Group.

Únete a nuestra comunidad global de talentos

Cuando la oportunidad llama, ¡asegúrate de escucharla! Ingrese tus datos para unirte a nuestra comunidad de talentos y regístrete para recibir alertas automáticas de trabajo.

Nuestros Términos de uso, Política de cookies y Política de privacidad explican cómo recopilamos y usamos tu información y los derechos que tienes. Al enviar tu información, reconoces que has leído esos documentos y aceptas recibir alertas de empleo por correo electrónico de the Adecco Group.

¿Ya estás registrado? haga clic aquí