Skip to main content

Busca nuestros empleos

Konsultant/-ka Sprzedaży Usług HR

Adecco logo

Detalles del puesto

location-pin Varsovia, Voivodato de Mazovia, Polonia
location-tag EEMENA00451
O roli

W The Adecco Group zmieniamy na lepsze życie setek osób każdego dnia. Pomagamy firmom realizować ich strategie, a Kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, której nigdy nie zapomną.


Do naszego zespołu poszukujemy osoby do roli Konsultanta/ki sprzedaży usług HR.


Wierzymy, że dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom pomożesz nam w Budowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu silnej sieci kontaktów oraz prospektów, a także w zapewnieniu świetnej obsługi pozyskanego Klienta poprzez ciągłe badanie poziomu satysfakcji i cykliczną ewaluację współpracy.


Jesteśmy dumni z tego, co robimy i wierzymy, że również Tobie spodoba się praca z nami!

Co będziesz robił/a
 • Twoim głównym zadaniem będzie sprzedaż usług HR Adecco i odpowiedzialność za cykl sprzedażowy: wyszukiwanie klientów, cold calling, prezentowanie ofert i negocjacje z klientami, domknięcie sprzedaży poprzez podpisanie umowy i dostarczenie wszystkich niezbędnych informacji zespołom odpowiedzialnym za realizację (rekrutacja i administracja);
 • Utrzymywanie istniejącego portfolio klientów poprzez rozwój relacji i m.in. oferowanie innych serwisów i rozwiązań z oferty Adecco;
 • Odbywanie regularnych wizyt handlowych u potencjalnych klientów firmy, a także cykliczne przygotowanie i wysyłka ofert handlowych;
 • Planowanie i implementowanie działań sprzedażowych/ rozwojowych na podległym terenie;
 • Aktualizacja firmowego systemu i wewnętrznej bazy danych oraz innych ważnych narzędzi sprzedażowych Adecco;
 • Dostarczanie dokładnych raportów sprzedażowych, zarówno regularnych jak i ad hoc do kadry zarządzającej oraz Zarządu firmy;
 • Wsparcie fakturowania, badanie poziomu satysfakcji i cykliczna ewaluacja współpracy z klientami.
O Tobie
 • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług HR lub doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji;
 • Mówisz biegle w języku polskim i dobrze w języku angielskim;
 • Posiadasz prawo jazdy kategorii B;
 • Jesteś samodzielny w działaniu, potrafisz budować relacje z klientami, posiadasz umiejętności negocjacji i przekonywania. 
Dlaczego warto wybrać nas?

To niezwykle ekscytujący moment, aby stać się częścią naszego zespołu. Jesteśmy dumni, że jesteśmy globalnym liderem i dbamy o to, aby zapewnić lepszą przyszłość dla wszystkich.

Osiągamy to, budując naszą strategię Future@Work jako zjednoczony zespół ponad 30 000 współpracowników o wspólnym duchu, pracujący w ponad 60 krajach na całym świecie.

Będziesz mieć możliwość rozwoju na wielu interesujących stanowiskach i ramach wielu ścieżkach kariery naszego szerokiego portfolio globalnych marek. Wspieramy współpracowników, aby pracowali w najbardziej efektywny sposób, dzięki czemu mogą osiągnąć balans między życiem prywatnym, a zawodowym. Dlatego dajemy Ci możliwości i zapewniamy wsparcie, które jest potrzebne do pracy w najbardziej produktywny i satysfakcjonujący sposób.

Stawianie ludzi na pierwszym miejscu, nastawienie na współpracę i dążenie do ciągłego rozwoju – to wartości, które wyróżniają The Adecco Group. Tutaj wszyscy jesteśmy indywidualistami z unikalnym spojrzeniem na świat, w którym żyjemy. To właśnie czyni nas silniejszymi. Niezależnie od tego kim jesteś i jakie masz doświadczenia, u nas zawsze możesz być sobą. Naszym celem wzmacnianie tych cech, które sprawiają, że jesteś sobą. Oferujemy szereg światowej klasy zasobów umożliwiających podnoszenie kwalifikacji i rozwój, zaspokajając Twoją ciekawość, a jednocześnie dzieląc się umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie się rozwijać. Wywieraj wpływ tam, gdzie ma to największe znaczenie.

Podróż, aby wydobyć z Ciebie to, co najlepsze

Wierzymy, że  zrozumienie procesu rekrutacyjnego pomoże Ci dobrze się  przygotowaći  zaprezentujesz się w najlepszej formie. Ponieważ jesteśmy  globalną organizacją, składająca się z kilku marek, prowadzącą różnorodne projekty rekrutacyjnego,  nasze procesy rekrutacyjne mogą się różnić. 

Na naszej stronie kariera, znajdziesz kilka kluczowych wskazówek, które pomogą Ci przygotować  do udziału w naszym procesie.

Inscribirse

Lo que significa ser parte de the Adecco Group.

Únete a nuestra comunidad global de talentos

Cuando la oportunidad llama, ¡asegúrate de escucharla! Ingrese tus datos para unirte a nuestra comunidad de talentos y regístrete para recibir alertas automáticas de trabajo.

Nuestros Términos de uso, Política de cookies y Política de privacidad explican cómo recopilamos y usamos tu información y los derechos que tienes. Al enviar tu información, reconoces que has leído esos documentos y aceptas recibir alertas de empleo por correo electrónico de the Adecco Group.

¿Ya estás registrado? haga clic aquí